AVCILAR JEL İLAÇLAMA

  

AVCILAR ‘DA JEL İLE İLAÇLAMA YAPAN ELEMANLARIMIZ SİZLERİ SUYA SABUNA DOKUNMADAN HAMAM BÖCEKLERİNDEN VE KALORİFER BÖCEKLERİNDEN KURTARIYORLAR , JEL İLE İLAÇLAMA ÖZELLİKLE BEBEKLİ EVLERDE VE FIRIN , PASTAHANE GİBİ GIDA FİRMALARINDA SIKÇA TERCİH EDİLMEKTEDİR , AVCILAR JEL İLAÇLAMA SERVİSİ TARAFINDAN JEL İLE YAPILAN İLAÇLAMA FİYATLARI ÇOK UCUZ VE MAKULDÜR , EN AZINDAN JEL İLAÇLAMA FİYATLARI  DİĞER İLAÇLAMA FİYATLARI İLE AYNIDIR DAHA FAZLA YADA PAHALI DEĞİLDİR……

JEL İLE İLAÇLAMA HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ HER ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ….. BİZ JEL İLAÇLAMAYI İKİ BOYUTLU YAPIYORUZ ŞÖYLE Kİ HEM KENDİMİZ JEL İLE İLAÇLAMA YAPIYORUZ HEM DE SİZE ARZU EDERSENİZ , TEDBİR AMAÇLI ŞIRINGA İÇİNDE JEL İLAÇ BIRAKIYORUZ , EVİNİZDEKİ HAMAM BÖCEKLERİNDEN VE KALORİFER BÖCEKLERİNDEN KURTULMANIN EN İYİ YOLU JEL İLAÇLAMADIR ,  BU BÖCEKLERLE MÜCADELEDE KESİN ÇÖZÜME ULAŞMAK İÇİN BİZE GÜVENİN….

AVCILAR JEL İLAÇLAMA 0546 719 6278 / 0212 529 8760

JEL İLAÇLAMANIN ÜSTÜN TARAFLARI , İLAÇLAMA ÖNCESİNDE HAZIRLIK GEREKTİRMEZ , İLAÇLAMA ESNASINDA EVİNİZDEN DIŞARI ÇIKMANIZA GEREK OLMAZ , İLAÇLAMA SONRASINDA HAVALANDIRMA VE TEMİZLİK YAPMANIZA HİÇ GEREK YOKTUR , KOKUSUZ , LEKESİZ BİR İLAÇLAMA YÖNTEMİDİR VE UZUN SÜRE ETKİLİDİR.

JEL İLE İLAÇLAMA TÜM HAMAM BÖCEKLERİ , KALORİFER BÖCEKLERİ VE KARINCALAR ÜZERİNDE ETKİLİDİR , KARINCA VE HAMAM BÖCEĞİ İÇİN KULLANILAN JEL İLACIN FORMÜLÜ FARKLIDIR , BU YÜZDEN EVİNİZDE KURTULMAK İSTEDİĞİNİZ BÖCEĞİN TÜRÜNÜ ÖNCEDEN SÖYLERSENİZ SEVİNİRİZ …. JEL İLAÇLAMADA TÜM HAMAM BÖCEKLERİNDEN VE HAMAMBÖCEĞİ YAVRULARINDAN KISA SÜREDE KURTULURSUNUZ …..

 

 

AVCILARDA JEL İLE İLAÇLAMA YAPAN BİR FİRMA , ŞİRKET VEYA SERVİS ARIYORSANIZ , AVCILAR JEL İLAÇLAMA SERVİSİ HAFTANIN YEDİ GÜNÜ SİZİN HİZMETİNİZDEDİR….